Web of Lies izle

Sis Dağı’nın başları da püfür püfür esiyi...

5.3/10 10810

Web of Lies izle

Bir sosyal medya fenomeni olan Whitney, hayatında yeni bir sayfa açmak için doğup büyüdüğü Boston’a kız kardeşinin yanına döner. Whitney’in geri dönme sebebi ise hem anne ve babasının ölümü, hem de bir sapığın ona sürekli taciz mesajları atmasıdır. Ancak Boston’a yerleşerek bu sapıktan kurtulamamış olabilir ve hatta bu sapık onu Boston’da da bile yalnız bırakmak istemeyecektir!. Web of Lies izle Türkçe Altyazılı 1080P

Whitney, a social media influencer, moves back to her hometown in Boston to start a new chapter in her life. She has a blossoming career and an attractive next-door neighbor, Mike, but Whitney’s sister is suspicious of Mike’s erratic behavior. When someone tries to sabotage Whitney’s career and her sister suddenly goes missing, Whitney must determine if Mike is truly the man she’s falling for, or if he’s hiding a dark secret.

bu film özeti fullhdfilmizleyo yapay zeka robotu tarafından otomatik olarak oluşturuldu.

10810 kez izlendi
IMDB Puanı :
Yapım Yılı ve Ülke :
Yönetmen : Terrence Hayes
Senaryo : Blaine Chiappetta, Russell Hainline
Oyuncular : Shoshana Bush, Spencer Neville, Sarah Fischer, Kris Sidberry, Lance A. Williams, Paul McCallion, David L. Cantrell, Kayla Caulfield, Tomas Enrique, Lia Gurin, Jaime Llorens, Priscilla Manning, Larry Nelson, Lisa Randall, Richard Sprague Jr.
Yayın Tarihi : 02 Aralık 2018
Kategori : Gerilim
Etiketler :

Yorumlar

  • GreggGak

    Интересно!

  • Arif

    Güzel bir filmdi iyi, hızlı bir senaryosu var.