“Kafanıza taktığınız şeyleri mezara götüremezsiniz. Ama onlar sizi mezara götürür.”

Editörün Önerileri

Yeni Eklenen Haberler

Yerli Komedi Filmleri izle

Yerli Komedi Filmleri izle

Ülkemizde vizyona giren ve vizyon tarihinden itibaren bu güne kadar merakla izlenen yerli yapım filmler, bir çok alanda ödül almış ve izleyicilerine büyük bir seyir zevki sunmuştur. Günün stress ve sinirini bir çok kişi arkadaşları ile muhabbet edip, gezip tozarak atmayı başarsa dahi diğer insanların durumu bu tarz işlere el vermiyor ve kendilerini deşarj etmek için, daha doğrusu günün stress ve sinirini atmak için bu kategorideki içerikleri izliyor.

Yerli Komedi Filmleri izle


Ülkemize vizyona giren ve Komedi/Güldürü kategorilerinde ödül alan, birden çok yerli filmimiz bulunuyor. Gün içerisinde izlediğimiz ve gün sonu yani akşam saatlerinde izlediğimiz filmlerin bile izleme saatine göre etkisi bulunurken yerli sinema şirketleri tarafından yapılan ve insanların izlemesi için gösterime giren filmler, bir kez daha herkesin gülmeye hakkı olduğunu ve eğlenmenin en doğal hakkı olduğunu bizlere hatırlatmış oluyor.

Kısacası hem yerli hem de komedi kategorisinde yer alan bu yapımlar, günlük yaşadığımız sıkıntıları, aile sorunlarını, veya dağ gibi birikmiş sıkıntıları bir kenara bırakıp bizlere bir kaç saat de olsa keyif vermektedir. Bu durumdan ötürü her şeyi kenara bırakıp Türk Komedi Filmleri İzlemeyi ülkece tercih etmekyeyiz.

Sizlere bahsettiğimiz sitemizde yer alan yerli filmler, 2019 ve daha öncesi çıkmış tüm yerli yapım filmleri bulabileceğiniz şekilde dizayn edilmiştir. Daha önce televizyondan izlediğiniz ya da sinemada görüp de kaçırdığınız filmler sizler için tek parça halinde sitemize eklenmiştir.

Bahsettiğimiz filmleri sinemada kaçırdıysanız veya maddi durumunuz el vermiyorsa büyük ihtimal ile internette bu filmleri aratmaktasınız. Fakat arama sonuçlarında çıkan bir çok site reklamlarından dolayı filmi izletmeye izin vermiyor ya da filmleri yeni kaliteler ile güncellemiyor, çalışmayan filmleri ise siliyorlar. Bu durum ile karşılaşmaktan sıkıldığınızı bildiğimiz için biz sizlere Yerli Film İzlemeniz için özel listeler hazırlıyoruz.

238 kez okundu 25 Eylül
John Wick 4 Ne Zaman Çıkacak? Vizyon Tarihi Belli Oldu!

John Wick 4 Ne Zaman Çıkacak? Vizyon Tarihi Belli Oldu!

John Wick 4 Ne Zaman Çıkacak? Vizyon Tarihi Belli Oldu!

John Wick Serisi bildiğiniz üzere en kaliteli aksiyon & gerilim filmleri arasında zirvede yer almaktadır. Geçtiğimiz zaman içerisinde İMDB gibi bir çok sitede çok çeşitli ödüllere aday gösterilmiş bu filmler, beyazperde de oldukça gişe yapmıştır. Geçtiğimiz günlerde ise John Wick 3: Parabellum’un yaptığı gişe, ilk ve ikinci filmi izlemeyenler için bile güzel geçmişti ve IMDB sitesi üzerinden toplamda 158 bin kişinin oyu ile 7.7/10 gibi bir puan almayı başardı.


John Wick 3: Parabellum’un hikayesi ile birlikte bu filmden sonra gelecek filmlerin önü açıldı. Serinin en başarılı filmlerinde en iyi film olarak gösterilen Parabellum, 3. filmden sonra 4. Film için izleyicilerinde merak uyandırmaya çoktan başladı. Filmi izleyenler ise son sahneden hatırlayacağı üzere John Wick’in ölmediğini ve oldukça sinirli olduğunu bilmektedir. Bu sebepten dolayı yapımcı firma, 4. filmin önünü açtı.


Film Yapımcısı, John Wick 4 filminin 21 Mayıs 2021’de vizyona gireceği ve beyazperde de huzurlarımıza sunulacağını açıkladı. Film çekimleri devam ederken aynı zamanda genç bir suikastçı kadının nasıl yetiştirildiğini anlatan film de arka planda olarak işlenmeye devam ediyor ve onun da vizyon tarihi büyük ihtimal ile çok yakın bir zamanda duyurulacaktır. Bu iki içeriğin yapımcıya yetmeyeceğini anlayınca film ekibinin de önerisi üzerine The Continental otel hikayesini anlatan bir dizinin de projeye dahil edildiği bilgisi sızdı. Zira ilk hafta içerisinde sadece Amerika da 47 Milyon dolar gişe yapan bu film, yeni projeleri de hak ediyor.

94 kez okundu 15 Eylül