Uyarı: Görüntü ve Sesler Sinema Çekimi, HD Görüntü yakında ilk bizde

Siyah Giyen Adamlar 4 izle
  • 5.6/10 734

Siyah Giyen Adamlar 4 izle

  • Yönetmen : F. Gary Gray
  • Senaryo : Matt Holloway, Art Marcum, Lowell Cunningham
  • Oyuncular : Rebecca Ferguson, Tessa Thompson, Chris Hemsworth, Liam Neeson, Emma Thompson, Davina Sitaram, Rafe Spall
  • Yayın Tarihi : 14 Haziran 2019
  • Etiketler :

Siyah giyen adamlar 4 izle, Siyah giyen adamlar 4 hd izle, Siyah giyen adamlar 4 full izle

Daha önce ilk filmlerinden gördüğümiz film serisi 14 Haziran 2019 gününde ülkemize vizyona giren bu aksiyon, bilim kurgu kategorilerinin harmanlanmış hali olan yapım, Siyah Giyen Adamlar 4: Son Tehdit filmi serinin devam filmi olarak gelmiştir. En son filmlerinde aksiyonun ve komedinin hız kesmeden yüksek seviyelerinde gezdiğini görsek de bu yapımda biraz sönük kalmış gibi görünüyor.


Siyah giyen adamlar 4 izle Türkçe Dublaj 1080p, Siyah giyen adamlar 4 sinema çekimi izle
Her zamanki gibi suçlularla ilgilenen Londa’nın Siyah Giyen Adamlar bürosu, başlarına gelen son tehdit ile uğraşmaktadır. Burada görev yapmakta olan Ajan H, dünyamızın dışarısından gelmekte olan bir organizmayı yok etmek için görevlendirilecektir. Zira bu canlı dünyamızı yok etmek için elinden gelenin fazlasını yapan bir canlı türüdür. Olaylar gerçekleşirken bu sırada kendisine hafıza silici aletten tutulmamış ve uzun zamandır Siyah Giyen Adamları aramakta olan bir kadın, bu büroyu bulacak ve burada çalışmayı isteyecektir.


Siyah giyen adamlar 4 tek parça izle, Siyah giyen adamlar 4 1080p izle,
Yeniden gerçekleşen olaylara döndüğümüzde ise bu sırada Ajan H, topladığı tüm istihbaratları büroya bildirmek için Londra’ya dönmüştür. Burada yakın zamanda gelecek olan tehlikeden bahseden Ajan H, herkesin basit suçlular ile ilgilenmeyi bırakıp en büyük Ajanlar görevini başlatmak istemektedir. Siyah Giyen Adamlar bürosunda kırmızı alarm verilince son çare olarak kendilerini uzum zamandır arayıp bulmuş olan kadını da ekibe dahil edeceklerdir. Tıpkı daha önce ki filmde Ajan K’ye yakınlaşıp ortağı olan adam gibi bu kadın da Ajan M adı ile gelecek ve pratikliği sayesinde kısa bir zaman içerisinde Ajan H’nin ortağı olmayı başaracaktır.

Olaylar ilerlemekteyken bir anda bu organizmanın Dünyamızı değil tüm evreni tıpkı thanos gibi yok etmek istemesini öğrenen ekibimiz bu zorlu düşmanı yenmenin yollarını aramaya başlayacaktır.


Siyah giyen adamlar 4 2019 izle, Siyah giyen adamlar 4 indir
F. Gary Gray tarafından yönetilmekte olan ve 14 Haziran 2019 tarihinde ülkemizde vizyona giren bu film sinemada neredeyse 50 bin kişi tarafından izlenmiştir. Diğer ülkelerde de vizyona giren bu yapım herkes tarafından beğenilmeyeceği üzere 5.4 gibi ortalamanın bir tık üzerinde bir İMDb puanı almayı başarmıştır. 2019 yılında vizyona giren en iyi aksiyon, bilim kurgu ve komedi kategorilerinde ilk sırada yer almayı başaran bu harika film serisi Siyah Giyen Adamlar 4, kısa süre içerisinde bir çok otorite tarafından büyük bir ilgi görmeyi başarmıştır. Ayrıca vizyonda daha uzun bir süre duracağı düşünülen bu yapım, çok kısa süre sonra Bluray görüntülerine sahip DVD’lerinin de satışa açıklanacağı beklenmektedir. İlk filmden itibaren büyük bir ilgi ve sevgi gören bu film serisi, ülkemizde en çok beğenilen komedi, bilim kurgu filmleri arasında yer almaktadır.


Nam-ı Diğer: Men in Black: International – Siyah Giyen Adamlar 4: Global Tehdit

Sıralama
Türlerine Göre Filmler
Son Yorumlar
Esra Çolak

Senden Bir Metre Uzakta izle

güzel bir romantik yapım, senaryoyu harika işlemişler.
adminyo

Ringde Bir Aile izle

Diğer film & dizi izleme sitelerinde reklam eklerken ayn
Sıla Öztürk

Ringde Bir Aile izle

teşekkürler admin diğer sitelerde bir ton gezdim reklamdan d
adminyo

Ringde Bir Aile izle

Altyazılı olan filme Dublaj kaynaklar eklenerek güncellendi,
Ömer Haktan

Üç Harfliler: Adak Full izle HD Yerli Film (2019)

biraz ağır işiyor ve ayrıca saçma olmuş. Eski türk korku / g
Mary Janeniz

Yalan Dolan izle

Yalan dolan izle filmi güzelmiş