Shazam! 6 Güç izle

“Kafanıza taktığınız şeyleri mezara götüremezsiniz. Ama onlar sizi mezara götürür.”

Eğer çalışmıyorsa alternatif kaynakları deneyin.

Shazam! 6 Güç izle
7.4/10 1087

Shazam! 6 Güç izle

Her insanın içinde aslında farklı bir kişilik ve bunun yanı sıra bir süper kahraman yatmaktadır. İnsanların içerisinde bulunan bu kişilik veya süper kahramanı çıkartmak için bazen bir olay gerçekleşmesi bazen de bazı sihirli sözcükleri söylemek gerekir. Henüz genç olan Billy Batson, içerisindeki süper kahramanı çıkartmak için kendi bulduğu sihirli sözcükleri söylemektedir ve bir anda dünyanın en iyi süper kahramanı olmaktadır.

Bir süper kahramana dönüşebilen Billy Batson, aynı zamanda her insan gibi normal bir yaşantı sürmekte ve ev ödevleri, gündelik ihtiyaçlar gibi şeyleri de yerine getirmektedir. Hem bu işlerle vaktini harcayan Billy, aynı zamanda dünyayı korumak için ter döker. Kendisine S.H.A.Z.A.M diyen Billy, bu isminin baş harflerini sırasıyla Süleyman’ın üstün bilgeliğinden, Herkül’ün kıskanılacak o erdemli gücünden, Atlas’ın o kırılmaz dayanıklılığından, Zeus’un herkeste bulunmayan görkeminden, Aşil’in ise kimsenin edemediği cesaretinden ve son olarakda Merkür’ün kimsede bulunmayan o hızından ve çevikliğinden oluşmaktadır.

Görünene göre DC, yeni filmi olan bu Shazam! Güç adlı yapım için uğraşıyormuş fakat bu film için tam 100 milyon dolar bütçe ayrılmış. Aynı yılda çıkan End Game gibi filmlerin 2-3 kat altında bulunan bütçesi ile 2019 yılını kasıp kavuran yapımlar arasına girmeyi başaran bu film, 7.4 gibi ortalamanın üzerinde bir İMDb puanı alarak bu sefer DC’nin gerçekten de başardığını göstermektedir.

Toplamda 132 dakika sürmekte olan bu Aksiyon, Macera ve Fantastik film sitemizde sizlerle…
Shazam izle, Shazam hd izle, Shazam full izle, Shazam! 6 güç izle, Shazam izle Türkçe Dublaj, Shazam izle Türkçe Altyazılı, Shazam indir, Shazam 2019 izle
Nam-ı Diğer: Billy Batson and the Legend of Shazam!, Shazam! 6 Güç

1087 kez izlendi
IMDB Puanı :
Yapım Yılı ve Ülke :
Yönetmen : David F. Sandberg
Senaryo : Bill Parker, Darren Lemke, Henry Gayden
Oyuncular : Adam Brody, Asher Angel, Caroline Palmer, Cooper Andrews, D.J. Cotrona, Djimon Hounsou, Ethan Pugiotto
Yayın Tarihi : 05 Nisan 2019
Bütçe : $100,000,000
Etiketler :

Yorumlar