Örümcek Adam Evden Uzakta izle

“Sanatsız kalan bir milletin hayat damarlarından biri kopmuş demektir.” – Mustafa Kemal Atatürk

Multi Dil Eklendi !

7.8/10 2359

Örümcek Adam Evden Uzakta izle

Peter Parker arkadaşları ile beraber yaz tatili için Avrupa gezisine çıkar. New York’tan fazlasıyla uzakta olan Peter ve arkadaşlarının başı orada da derde girer. Bu defa Peter Parker’ın arkadaşlarını Quentin Beck, yani diğer adıyla Mysterio’nun gazabından koruması gerekmektedir. Yolları Nick Fury ile Avrupa’da kesişen Peter Parker’ın başına neler gelecektir?

Başrolünde genç oyuncu Tom Holland’ın yer aldığı Spider-Man: Far From Home’un oyuncu kadrosunda Michelle Jones rolüyle Zendaya, Maria Hill rolüyle Cobie Smulders, Nick Fury rolüyle Samuel L. Jackson, Peter Parker’ın halası May Parker rolüyle Marisa Tomei gibi isimlerin yer almasının yanı sıra herkesin merakla beklediği bir isim daha bulunuyor: Jake Gyllenhaal’u kötü adam olarak izleme fırsatı yakalayacağımız Mysterio rolü. Jake Gyllenhaal bu rolde yer alacağını sosyal medya aracılığıyla filmin hayranlarına duyurmuştu.
Spider-Man: Homecoming 2

Örümcek Adam Evden Uzakta izle Türkçe Altyazılı 1080P

2359 kez izlendi
IMDB Puanı :
Yapım Yılı ve Ülke :
Yönetmen : Jon Watts
Senaryo : Chris McKenna, Erik Sommers
Oyuncular : Tom Holland, Samuel L. Jackson, Jake Gyllenhaal, Marisa Tomei, Jon Favreau, Zendaya, Jacob Batalon, Tony Revolori, Angourie Rice, Remy Hii, Martin Starr, J.B. Smoove, Jorge Lendeborg Jr., Cobie Smulders, Numan Acar
Yayın Tarihi : 5 Temmuz 2019
Bütçe : $160,000,000
Etiketler :

Yorumlar

  • Helin

    Eski örümcek adam filmlerinin bir kalitesi vardı ama şimdi çıkan bu örümcek adam filmleri ergen komedi filmine dönmüş.