King Of Boys izle

“Gerçeklerinde biraz hayal, hayallerinde biraz gerçek var” – The Matrix

8.7/10 2330

King Of Boys izle

Boys of King, kareli bir geçmişe ve gelecek vaat eden bir siyasi geleceğe sahip bir iş kadını ve hayırsever olan Alhaja Eniola Salami’nin hikayesini takip ediyor. O toplumun bir sütunu – birçok kişi tarafından seviliyor, çoğu kişi tarafından korkuyor ve gerçekten çok az kişi tarafından biliniyor. Siyasi tutkusu, kayda değer zenginliklerinden sorumlu olan yeraltı bağlantılarını aştığını gördüğünde, sahip olduğu her şeyi tehdit eden bir güç mücadelesine girer. Bundan kurtulmak için, kendisini en yakın olanların sadakatinin yanı sıra, onu en üste götüren kurnazlık, acımasızlık ve stratejinin her onsuna ihtiyacı olacak. Ama kime gerçekten güvenebilir?

Güçlü bir iş kadınının siyasi hırsları, yeraltı bağlantıları nedeniyle tehlikeye düşer. Devamında gelen iktidar mücadelesi ise ona pahalıya mal olabilir.

bu film özeti fullhdfilmizleyo yapay zeka robotu tarafından otomatik olarak oluşturuldu.

2330 kez izlendi
IMDB Puanı :
Yapım Yılı ve Ülke :
Yönetmen : Kemi Adetiba
Senaryo : Kemi Adetiba
Oyuncular : Sola Sobowale, Remilekun Reminisce Safaru, Adesua Etomi-Wellington, Paul Sambo, IllBliss, Toni Tones, Ademola Adedoyin, Sani MU'AZU, Jide Kosoko, Sharon Ooja, Osas Ighodaro Ajibade, Akin Lewis, Lami Philips, Hikimot Abdullahi, Adeolu Adefarasin
Yayın Tarihi : 02 Ekim 2018
Kategori : Dram
Etiketler :

Yorumlar