Uyarı: Altyazılı 1080P olan filme Dublaj da eklenmiştir.

Captain Marvel – Kaptan Marvel izle
  • 7.1/10 800

Captain Marvel – Kaptan Marvel izle

  • Yönetmen : Anna Boden, Ryan Fleck
  • Senaryo : Gene Colan, Meg LeFauve, Nicole Perlman
  • Oyuncular : Brie Larson, Samuel L. Jackson, Jude Law, Gemma Chan, Ben Mendelsohn, Lashana Lynch, Annette Being, Clark Gregg, Rune Temte, Algenis Perez Soto, Robert Kazinsky, Colin Ford, Chuku Modu, London Fuller, Matthew Maher
  • Yayın Tarihi : 8 Mart 2019
  • Yapım Şirketi : Marvel Cinematic Universe

Büyük bir ilgi ile beklenen Kaptan marvel izle, Captain marvel izle, Kaptan marvel izle türkçe altyazılı, Kaptan Marvel izle 1080P filmi, Anna Boden ve Ryan Fleck tarafından yönetilen Kaptan Marvel Filmi sizlerle… Carol Danvers, filmde Kaptan Marvel’a dönüşümü yerine bizlere aslında Carol Danvers’ın dünya’ya Kaptan Marvel olarak gelmesini anlatıyor. Hafızasını kaybettikten sonra kötü güçlerin eline geçen Carol Danvers, burada büyük bir eğitim alıyor. Yüksek teknoloji olan mühimmatları ve kendisinin gücü ise savaşlarda işini kolaylaştırmasına yarıyor. Dünya’ya geldiğinde Nick Fury ile tanışan Carol Danvers, Skrull ırkı ile savaşa girmek üzeredir. Nick Fury ile bir süre takıldıktan sonra geçmişini hatırlamaya başlayan Carol, aslında kötü güçlerin eline düştüğünü ve aslında çok yanlış yolda ilerlediğini anlayacaktır.

Kaptan marvel izle 1080P Skrull ırkı ile müttefik olan Carol, SHIELD ile birlikte bu kötü güçleri yenmelidir.

Filmin kadrosuna göz atarsak Anna Boden ve Ryan Fleck gibi iki yetenekli yönetmeni yönetmenlik koltuğunda görmekteyiz. Gene Colan, Meg LeFauve ve Nicole Perlman ise 2019 yılında gösterime giren Kaptan marvel izle filmimizin senaristliğini üstlenmektedir.

Kaptan marvel izle 1080p, Ayrıca oyuncu kadrosunda ise “Brie Larson, Samuel L. Jackson, Jude Law, Gemma Chan, Ben Mendelsohn, Lashana Lynch, Annette Being, Clark Gregg, Rune Temte, Algenis Perez Soto, Robert Kazinsky, Colin Ford, Chuku Modu, London Fuller, Matthew Maher” Gibi isimleri görebiliyoruz.

Kaptan Marvel izle filmi, Bir çok kişinin merakla izlediği ve izleyen hayranları tarafından büyük ilgi gören Kaptan Marvel izle filmi Aksiyon, Gerilim ve Bilim kurgu kategorilerini kapsamaktadır. Kaptan marvel izle türkçe altyazılı, 08 Mart 2019(ABD, Avustralya) tarihinde gösterime giren bu film İMDb sitesi üzerinden global olarak 7.1 Puan almayı başarmıştır. Kaptan marvel izle Türkçe altyazılı filmini siz değerli ziyaretçilerimiz için sitemizde paylaşmaktan gurur duyuyoruz..

Sıralama
Türlerine Göre Filmler
Son Yorumlar
Esra Çolak

Senden Bir Metre Uzakta izle

güzel bir romantik yapım, senaryoyu harika işlemişler.
adminyo

Ringde Bir Aile izle

Diğer film & dizi izleme sitelerinde reklam eklerken ayn
Sıla Öztürk

Ringde Bir Aile izle

teşekkürler admin diğer sitelerde bir ton gezdim reklamdan d
adminyo

Ringde Bir Aile izle

Altyazılı olan filme Dublaj kaynaklar eklenerek güncellendi,
Ömer Haktan

Üç Harfliler: Adak Full izle HD Yerli Film (2019)

biraz ağır işiyor ve ayrıca saçma olmuş. Eski türk korku / g
Mary Janeniz

Yalan Dolan izle

Yalan dolan izle filmi güzelmiş