Captain Marvel – Kaptan Marvel izle

“Bir gün söylediklerim bilimle ters düşerse bilimi seçin” – Mustafa Kemal Atatürk

Altyazılı 1080P olan filme Dublaj da eklenmiştir.

Captain Marvel – Kaptan Marvel izle
7.1/10 1218

Captain Marvel – Kaptan Marvel izle

Büyük bir ilgi ile beklenen Kaptan marvel izle, Captain marvel izle, Kaptan marvel izle türkçe altyazılı, Kaptan Marvel izle 1080P filmi, Anna Boden ve Ryan Fleck tarafından yönetilen Kaptan Marvel Filmi sizlerle… Carol Danvers, filmde Kaptan Marvel’a dönüşümü yerine bizlere aslında Carol Danvers’ın dünya’ya Kaptan Marvel olarak gelmesini anlatıyor. Hafızasını kaybettikten sonra kötü güçlerin eline geçen Carol Danvers, burada büyük bir eğitim alıyor. Yüksek teknoloji olan mühimmatları ve kendisinin gücü ise savaşlarda işini kolaylaştırmasına yarıyor. Dünya’ya geldiğinde Nick Fury ile tanışan Carol Danvers, Skrull ırkı ile savaşa girmek üzeredir. Nick Fury ile bir süre takıldıktan sonra geçmişini hatırlamaya başlayan Carol, aslında kötü güçlerin eline düştüğünü ve aslında çok yanlış yolda ilerlediğini anlayacaktır.

Kaptan marvel izle 1080P Skrull ırkı ile müttefik olan Carol, SHIELD ile birlikte bu kötü güçleri yenmelidir.

Filmin kadrosuna göz atarsak Anna Boden ve Ryan Fleck gibi iki yetenekli yönetmeni yönetmenlik koltuğunda görmekteyiz. Gene Colan, Meg LeFauve ve Nicole Perlman ise 2019 yılında gösterime giren Kaptan marvel izle filmimizin senaristliğini üstlenmektedir.

Kaptan marvel izle 1080p, Ayrıca oyuncu kadrosunda ise “Brie Larson, Samuel L. Jackson, Jude Law, Gemma Chan, Ben Mendelsohn, Lashana Lynch, Annette Being, Clark Gregg, Rune Temte, Algenis Perez Soto, Robert Kazinsky, Colin Ford, Chuku Modu, London Fuller, Matthew Maher” Gibi isimleri görebiliyoruz.

Kaptan Marvel izle filmi, Bir çok kişinin merakla izlediği ve izleyen hayranları tarafından büyük ilgi gören Kaptan Marvel izle filmi Aksiyon, Gerilim ve Bilim kurgu kategorilerini kapsamaktadır. Kaptan marvel izle türkçe altyazılı, 08 Mart 2019(ABD, Avustralya) tarihinde gösterime giren bu film İMDb sitesi üzerinden global olarak 7.1 Puan almayı başarmıştır. Kaptan marvel izle Türkçe altyazılı filmini siz değerli ziyaretçilerimiz için sitemizde paylaşmaktan gurur duyuyoruz..

1218 kez izlendi
IMDB Puanı :
Yapım Yılı ve Ülke : ,
Yönetmen : Anna Boden, Ryan Fleck
Senaryo : Gene Colan, Meg LeFauve, Nicole Perlman
Oyuncular : Brie Larson, Samuel L. Jackson, Jude Law, Gemma Chan, Ben Mendelsohn, Lashana Lynch, Annette Being, Clark Gregg, Rune Temte, Algenis Perez Soto, Robert Kazinsky, Colin Ford, Chuku Modu, London Fuller, Matthew Maher
Yayın Tarihi : 8 Mart 2019
Yapım Şirketi : Marvel Cinematic Universe
Etiketler :

Yorumlar