Galveston Limanı izle

“Gerçeklerinde biraz hayal, hayallerinde biraz gerçek var” – The Matrix

Film Süresi: 1 Saat 33 dk (Diğer İsim: Galveston)

Galveston Limanı izle
6.1/10 872

Galveston Limanı izle

Galveston limanı izle, Galveston limanı hd izle,Galveston limanı full izle, Galveston limanı 1080p izle

Filmin Konusu:Aslında bir romandan uyarlanarak çekilen bu galveston filmi, Patronu tarafından düzenlenen bir suikastten kaçmayı kıl payı başarabilen Roy Caddy, bu süreç içerisinde akciğer kanseri olduğunu da öğrenmektedir. Bu yolda ise genç bir kız ile birlikte tehditlerden kaçmaya çalışan ikilimizin aksiyon, suç ve dramlarını bizler karakterler ile birlikte izlerken yaşıyoruz.

Galveston limanı izle türkçe dublaj, Galveston limanı izle 1080p, Mélanie Laurent gibi genç bir yönetmen tarafından yönetilen bu film, soysuzlar çetesi, sihirbazlar çetesi, yarın ve düşman gibi filmleri yöneten bir usta tarafından yönetilmektedir. Ayrıca senaryo kısmına baktığımızda ise Jim Hammett, Mélanie Laurent ve Nic Pizzolatto gibi senaristlerin kaleminden çıktığını görmekteyiz.

01 Ekim 2018 tarihinde gösterime giren bu film, 6.1 gibi bir puan ile ortalamanın üzerinde bir yapım olduğunu beyazperde de kanıtlamayı başarmıştır. Ayrıca Ben foster ve Christopher Amitrano, Elle Fanning gibi oyuncuların başrode oynadıklarını görmekteyiz. Galveston limanı izle, Galveston limanı izle türkçe dublaj, Galveston limanı izle türkçe altyazılı, Galveston limanı indir

872 kez izlendi
IMDB Puanı :
Yapım Yılı ve Ülke :
Yönetmen : Mélanie Laurent
Senaryo : Jim Hammett, Mélanie Laurent, Nic Pizzolatto
Oyuncular : Ben Foster, Christopher Amitrano, Elle Fanning, Jeffrey Grover, María Valverde, Mark Hicks
Yayın Tarihi : 01 Ekim 2018
Yapım Şirketi : Low Spark Films
Kategori : Aksiyon,Dram,Suç
Etiketler :

Yorumlar