Bumblebee Filmi izle Türkçe Dublaj Full HD 1080P

“Bir gün söylediklerim bilimle ters düşerse bilimi seçin” – Mustafa Kemal Atatürk

Film süresi: 114 Dakika

Bumblebee Filmi izle Türkçe Dublaj Full HD 1080P
7.1/10 2222

Bumblebee Filmi izle Türkçe Dublaj Full HD 1080P

Bumblebee filmi izle, 2018 yılında gösterime girmiş olan bu film, Transformers serisinden sonra ilk çıkan filmdir. İlk Transformers fillmi büyük bir tepki ve aynı oranda ilgi görmüştü. Bir çok kişinin çocukluk filmi olarak da kabul edilmektedir. Ardından Transformers 2, – 3, ve 4 filmleri geldikten sonra filme ilgi büyük oranda düşmüştü. En son olarak Transformers 5 filmi çıkmıştı ve bu film büyük eleştirilere maruz kalmıştı. Gerçekten de transformers serisinin en kötü filmi olarak kabul edilen transformers 5 filminden sonra film yapımcıları bunu düzeltmek adına Bumblebee filmini çıkartmaya karar verdiler. Bir çok kişinin kalbini tekrar kazanan bu film, gerçekten de tavsiye edilecek filmler arasında yer almaktadır. Amerika’da gösterime giren bu film Travis Knight tarafından yönetilmektedir. Christina Hodson ise bu filmin senaristliğini üstlenmiştir. Ayrıca bu filmde Fred Dryer, Glynn Turman, Graice Dzienny, Jason Drucker, Isabelle Ellingson, Pamela Adlon, Stephen Scheinder, Ricardo Hoyos ve dünyaca ünlü olan John Cena da yer almaktadır. Gerçekten harika bir kadroya sahip olan bu film 114 dakika uzunluğunda ve 7.1 Puanı ile izleyicilerine film keyfini veriyor.

Filmin konusunu anlatmak gerekirse, Autobotların gezegenlerinde büyük savaşlar olurken Optimus Prime, Bumblebee’ye gizli gezegen olan dünya’ya gitmesini ve orada saklanmasını söyler. Bunun üzerine Dünya’ya gelen Bumblebee, henüz genç ve tutkuludur. Yanlışlıkla insanlarla savaşa giren robot, büyük hasarlar aldıktan sonra çok eski bir woswos’a dönüşmektedir. 1980 yılında ise Charlie isimli bir kız o arabayı satın alır. Charlie ise pek fazla arkadaşı olmayan ve asosyal bir genç kızdır. Babası öldükten sonra annesi evlenmiş ve bir kardeşi vardır. Evlerinin garajında babasından yadigar arabayı tamir edip bir gün sürme hayalleri olan genç kız robotumuz ile tanışacaktır.


Bir zaman sonra 2 farklı düşman robot olan Deseptikon(Decepticon) askerleri genç robot olan Bumblebee’yi öldürmek ve tüm Deseptikonları dünyaya çağırmak istemektedirler. Charlie ve genç robotumuz ise bunları durdurmanın bir yolunu bulmalı, dünyayı dış tehditlerden korumalılardır.

Bumblebee izle,Bumblebee hd izle,Bumblebee full izle,Bumblebee full hd izle,Bumblebee 1080P izle,Bumblebee Filmi izle,Bumblebee Türkçe Dublaj izle

2222 kez izlendi
IMDB Puanı :
Yapım Yılı ve Ülke :
Yönetmen : Travis Knight
Senaryo : Christina Hodson, Christina Hodson
Oyuncular : Fred Dryer, Glynn Turman, Gracie Dzienny, Hailee Steinfeld, Isabelle Ellingson, Jason Drucker, John Cena, John Ortiz, Jorge Lendeborg Jr., Kollin Holtz, Len Cariou, Mika Kubo, Pamela Adlon, Ricardo Hoyos, Stephen Schneider
Yayın Tarihi : 4 Ocak 2018
Bütçe : $135,000,000
Etiketler :

Yorumlar