Altın Balık Operasyonu – Operation Gold Fish izle

“Kafanıza taktığınız şeyleri mezara götüremezsiniz. Ama onlar sizi mezara götürür.”

Altın Balık Operasyonu – Operation Gold Fish izle
7.5/10 3837

Altın Balık Operasyonu – Operation Gold Fish izle

Günümüzde dahi sorunlar ve savaş tehditlerine sebep olan Hindistan ile Pakistan'ın arasında yer alan Kaşmir özerk bölgesinde yaşanan olaylar bir askerin başından geçenler ile ele alınıyor. Kaşmir bölgesindeki Pakistan yanlısı sağcı milisler, Müslüman olmayan aileleri teker teker ortadan kaldırmaktaydı. Arjun Pandit adındaki asker de bu ailelerden birinin çocuğuydu. Başına gelen bu talihsiz olay yüzünden yeni katliamların olmaması için bu çeteler ile mücadeleye ant içmiş Arjun Pandit'in hikayesini izliyoruz.
3837 kez izlendi

Yorumlar

 • Steve

  Hi There,

  Our company creates custom engaging animated presentation videos for businesses like yours to help increase your online exposures.

  Animated presentation videos help companies explain their products or services more efficiently to potential customers.

  Potential customers engage more when there’s a video presentation, most of us would rather watch a video that explains a product or a service than to read the content of a website to know what the offer is.

  I’m interested in creating an animated presentation video for your company to help increase your online exposure!

  Please reply back to this message and I will send you some of our animated video samples so you can see what I can do to help your business grow this year.

  Thank you,
  Steve S

 • osman görmüş

  bir müslüman bu şekilde savaşmaz. kaşmir bırakın ortak ülke osun.İngiliz tuzağı olduğunu görmüyorlarmı.kşmır.karabağ gibi her zaman iki ülkeyi savaştıracak koz olarak ayrılmış bölgeler. bu durumu düşünme yönünden bu ülkelre üçüncü dünya ülkeleri statüsünden kurtulamıyorlar. maddi ve mnevi düşünceler hep savaş için harcamalara idiyor.buna batılılar kadehlerini tokuştururken gülüyorlardır.