Alita: Savaş Meleği izle

“Sanatsız kalan bir milletin hayat damarlarından biri kopmuş demektir.” – Mustafa Kemal Atatürk

Altyazılı 1080P olan filme Dublaj da eklenmiştir.

Alita: Savaş Meleği izle
7.5/10 3420

Alita: Savaş Meleği izle

Aaslında bir sayborg olan Alita, bir çöplük olan hurdalıkta yatmaktadır ve bir gün iyi bir doktor tarafından tekrardan hayata getirilir. Alita, genç ve iyi bir kızın hem ruhuna hem de kalbine sahiptir. Aslında olağanüstü bir geçmişe sahip olan alita, Yaşamakta olduğu bu yeni hayatı öğrenmeye ve alışmaya çalıştığı sırasında kalbini birine çaldıracak ve ilk defa aşkı tanıyacaktır fakat bu da uzun sürmez. Doktor, alita’nın bu olağanüstü geçmişini öğrendikten sonra onu bundan uzak tutmaya çalışsa dahi hiçbir şey bu olacakları engelleyemez.

James Cameron, Laeta Kalogridis ve Yukito Kishiro gibi isimlerin elinden çıkan Alita’nın senaryosu oldukça dikkat çekici, Terminatör serisi ve Avatar filmlerinde de parmağı olan James Cameron, Alita filmi projesi ile 2019’da tekrardan beyaz perde de öne çıkıyor. Aksiyon, Bilim Kurgu ve Gerilim kategorilerinde yer alan Alita, 7.5 Puanı ile gerçekten ortalamanın çok üzerinde bir film olduğunu kanıtlıyor.
Alita izle, Alita hd izle, Alita full izle, Alita indir, Alita izle Türkçe Dublaj, Alita izle Türkçe Altyazılı, Alita 1080p izle, Alita savaş meleği izle
Alita: Battle Angel – Alita: Ángel de combate

3420 kez izlendi
IMDB Puanı :
Yapım Yılı ve Ülke :
Yönetmen : Robert Rodriguez
Senaryo : James Cameron, Laeta Kalogridis, Yukito Kishiro
Oyuncular : Christoph Waltz, Jennifer Connelly, Mahershala Ali, Rosa Salazar
Yayın Tarihi : 15 Şubat 2019
Bütçe : $170,000,000
Etiketler :

Yorumlar